Co to jest kriolipoliza

Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda zamrażania tkanki tłuszczowej w celu wywołania lipolizy czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Wynikiem tego procesu jest zauważalna, naturalnie wyglądająca redukcja tkanki tłuszczowej utrwalająca się w ciągu dwóch do czterech miesięcy od zabiegu. Zabiegi Kriolipolizy zyskały uznanie jako jedynej jak dotąd skutecznej metody pozbycia się tkanki tłuszczowej bez skutków ubocznych jakie przynoszą zabiegi chirurgiczne. Z tego też względu KRIOLIPOLIZA to znakomity biznes na kilka nadchodzących lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę urządzeń do kriolipolizy » BEZPIECZNA KRIOLIPOLIZA – URZĄDZENIA «

kriolipoliza etg-50kriolipoliza cyro-10kriolipoliza etg-30kriolipoliza v8kriolipoliza v9kriolipoliza cryo-5kriolipoliza etg-60

                                                      


Na czym polega kriolipoliza ?

Komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na uzyskiwanie z nich energii w wyniku chłodzenia niż tkanki otaczające. Głowica chłodząca zostaje przyłożony do otłuszczonej skóry w celu pobrania energii z leżącej pod spodem tkanki tłuszczowej, przy czym podczas mrożenia chroniona jest skóra przez specjalny żel przeciw odmrożeniom. Zamrożone komórki tłuszczowe przechodzą apoptozę (kontrolowaną śmierć komórki) i stopniowo są eliminowane, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje.

Ja wygląda zabieg?

kriolipoliza terapiaZabieg trwa od 30 do 60 minut, jest nieinwazyjny i bezbolesny. Głównym celem zabiegu jest takie ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby spowodować ich obumarcie. Najbardziej optymalną temperaturą jest przedział od +10 do -15 stopni C. Dla zabezpieczenia skóry przed odmrożeniem stosuje się specjalne  saszetki z żelem zabezpieczającym. Bezpośrednio po zabiegu na skórze widoczny jest niewielki obrzęk i zaczerwienienie które znika po 2 do 4 dni. Kriolipoliza wykonywana jest w kilku sesjach w odstępach 2 tygodni. Podczas jednej sesji można poddać zabiegowi do 4 obszarów.

»  KRIOLIPOLIZA – JAK WYGLĄDA ZABIEG  «

Kriolipoliza może być wykonywana urządzeniami z jedną lub kilkoma głowicami chłodzącymi. Są również urządzenia , które wyposażone są w dodatkowe funkcje odchudzajace: fale radiowe, kawitacja ultradźwiękowe, endomasaż. 

KRIOLIPOLIZA – URZĄDZENIE „FREEZEFAT ETG-50″

Kriolipolikriolipoliza etg-50za wykonywana tym urządzeniem umożliwiają zastosowanie zaawansowanej technologii zamrażania w szerokim zakresie temperatur od +10 do – 15 st. C. Badania kliniczne osób poddanych zabiegowi Kriolipolizy wykazały, że najbardziej optymalną temperaturą dla efektywnego rozpady komórek tłuszczowych w zależności od ilości zalegającego tłuszczu jest:
– dla osób lekko otyłych wymagających jedynie zabiegom „rzeźbiącym” od +10 do O stopni C.
– dla osób otyłych z widocznymi fałdami tłuszczu od O do -5 stopni C.
– dla osób bardzo otyłych od -5 do -15 stopni C.

KRIOLIPOLIZA „FREEZEFAT TECHNOLOGY Co., Ltd” to Urządzenia które posiadają certyfikaty „FDA” i „CE” oraz ISO 13485 i ISO 9001.

» BEZPIECZNA KRIOLIPOLIZA – URZĄDZENIA «